75 lat na rynku

Firma Les-Gaz oferuje Państwu szeroki zakres usług budowlanych takich jak przewierty horyzontalne, wiercenie w betonie, sieci i instalacje WOD-KAN-GAZ-CO.  Działamy na rynku od 75 lat. To ogromne doświadczenie, które bezpośrednio przekłada się na jakość naszej pracy. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników i stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które są gwarancją rzetelności oraz solidności wykonywanych usług.

Wśród naszych klientów są zarówno małe firmy jak i duże przedsiębiorstwa z regionu i całego kraju: ENERGOPOL, Dom Handlowy HERBEWO, Gazownia Krakowska, Elektrownia Bełchatów, Elektrownia Opole, SAVEX, COMPACT, GELLWE.

 

lesgaz1

 

isolesgaz

 

Certyfikat ISO 9001:2008

Dynamiczny rozwój naszego przedsiębiorstwa zaowocował przyznaniem w roku 2003 certyfikatu ISO 9001:2000, który jest potwierdzeniem wykonywanych usług na najwyższym poziomie.

Polecamy i gwarantujemy usługi szybkie, dokładne, z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Zatrudniamy pracowników o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, posiadamy również pełne zaplecze sprzętowe, co pozwala na profesjonalne realizowanie zleceń nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zaplecze sprzętowe firmy Les-Gaz

Firma Les-Gaz posiada własny sprzęt dzięki, któremu może wykonać każde zlecenie.