Renowacja kanalizacji i rur

Bez wykopowa renowacja rurociągów do średnicy 160 mm

renowacja kanalizacji

Renowacja rurociągów, kanałów, kanalizacji

Firma LES-GAZ wykonuje bez wykopową renowację rurociągów, kanalizacji, sieci gazowych i wodociągowych za sprawą nowoczesnych i bezinwazyjnych środków. Do pracy wykorzystujemy technologię krakingu statycznego, która pozwala na wymianę i renowację rurociągów wykonanych z azbestocementu, stali, kamionki, żeliwa, betonu i tworzyw sztucznych. Profesjonalna renowacja rurociągów, kanalizacji, sieci gazowych i wodociągowych umożliwia zwiększenie średnicy istniejącego już przewodu przy pomocy odpowiedniego doboru głowicy kruszącej.

Sprawdź wycenę

Szybko i wygodnie

Do prac renowacyjnych używamy urządzenia Porta Burst. To sprzęt o niewielkich rozmiarach, pozwalających na jego bezproblemowe wykorzystywanie w studzienkach kanalizacyjnych, piwnicach i innych małych pomieszczeniach. Renowacja kanalizacji, rurociągów i kanałów z LES-GAZ znacznie przyspiesza pracę, co ma korzystny końcowy wpływ na czas realizacji, cenę oraz środowisko naturalne. Wśród zalet prowadzenia prac tą metodą można wyróżnić:

  • ciągłość ruchu ulicznego i torowego,
  • wykorzystanie istniejących tras rurociągów,
  • brak konieczności odtwarzania powierzchni (drogi, torowiska, chodnika),
  • atrakcyjna cena,
  • ograniczenie robót ziemnych,
  • ograniczony wpływ na środowisko naturalne.

renowacja rur

 

Gwarancja jakości

Renowacja kanalizacji i rur z firmą LES-GAZ z Krakowa to gwarancja dobrze wykonanej pracy. Posiadamy niezbędny sprzęt oraz doświadczenie, pozwalające na skuteczniejszą i krótszą realizację każdego zlecenia. Wszelkie działania poprzedzone są odpowiednią diagnostyką, dzięki której zapobiegamy wszelkim niepożądanym efektom wywołanym wierceniem w betonie. LES-GAZ to solidna i profesjonalna marka.

 

Sprawdź wycenę